OTOEKSPER YOL YARDIM

Geri dönüşü olmayan yol: Zaman!

OtoEksper olarak zamanınız ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Büyük ümitlerle çıktığınız tüm yolculuklarınızda Yol Yardım Hizmetimiz ile sizi yarı yolda bırakmıyoruz.

Otoeksper Yol Yardım Hizmeti ile her zaman yanınızda, aracınız güvende!

Sunduğumuz yol yardım hizmetimizle OtoEksper'den aracınızı sadece satın alırken değil, her zaman karlı çıkarsınız!

YOL KENARI YARDIM HİZMETİ

Operasyon merkezi ile yapılan ilk görüşmede, arızanın yol kenarında tamir edilebileceği anlaşılırsa, yerinde tamir için Yetkili Araç Servisi gönderilecek, Yetkili Araç Servisi’nin olay yerine kadar tek yön ulaşımı 50 km’ye kadar karşılanacaktır.

ARACIN ÇEKİLMESİ

Aracın arıza sonucu hareketsiz kalması durumunda, Şirket, aracın en yakın servise naklini 500 TL limite kadar temin edecektir. Bu menfaat kapsamında aracın tamir masraflarına ilişkin olarak herhangi bir meblağ ödenmeyecektir.

ARACIN ARIZALANMASI NEDENİYLE İKAMET VE SEYAHAT

Aracın arızalanması durumunda,

a) Eğer arıza 24 saat içinde tamir edilemez ise, aracın onarımını bekleme amacıyla azami 2 güne kadar her gün için azami 50 € tutarına kadar konaklama masrafları karşılanır.

b) Tamir süresi arızalanmayı izleyen 48 saati aşarsa, araç sahibinin daimi ikametgaha dönüşü için seyahat masraflarını veya seyahate devam etmek isterse, seyahat için planlanan yere kadar olan seyahat masrafları ödenecektir.

ONARILAN ARACIN NAKLİ VEYA ALINMASI İÇİN SEYAHAT İLE EMANET VE MUHAFAZASI

Eğer arızalanmadan sonra yapılacak tamir aracın 72 saatten fazla bir süre hareketsiz kalmasını gerektirirse, aracın tamiratı tamamlandığında, aşağıdaki masraflar ödenecektir.

a) Araç sahibinin daimi ikametgahına nakil masrafları ya da aracı daimi ikametgaha götürmek için araç sahibi veya tayin ettiği herhangi bir kişinin aracın tamir edildiği yere kadar yaptığı seyahat masrafları.

b) Tamir edilmiş aracın azami 100 €’ya kadar emanet ve muhafaza masrafı.

NOT: Yol kenarı yardım hizmeti tüm Türkiye’de, diğer hizmetler araç sahibinin daimi ikamet ettiği il sınırları dışında tüm Türkiye’de arıza durumunda verilmektedir. Yol Yardım hizmeti Otoeksper garanti hizmeti alınması durumunda geçerlidir.